Naprawy Powypadkowe

Andrzej Napolski

Mariusz Januszewski

Loga

O Firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 1995 roku. Wieloletnia działalność pozwoliła nam nabrać odpowiednie doświadczenie w branży blacharsko- lakierniczej, które połączone z szerokim wachlarzem świadczonych przez nas usług gwarantuje szybkie i sprawne przeprowadzenie pożądanych napraw.

Obecnie, jesteśmy jedną z wiodących firm na tym terenie działającą w zakresie profesjonalnego wykonywania napraw powypadkowych pojazdów samochodowych, ponadto oprócz działań gwarancyjnych i pogwarancyjnych w ramach poszerzanych autoryzacji wykonujemy także usługi blacharsko-lakiernicze innych marek.

Współpraca z dostawcami części wszystkich marek mających swoich przedstawicieli lub stacje dealerskie w Polsce, nawiązana i umacniana w ciągu wielu lat prosperowania naszej firmy ,zapewnia nie tylko szybki dostęp do części ale również najkrótszy możliwy czas naprawy Państwa pojazdu. Natomiast nawiązanie partnerstwa z wieloma ubezpieczycielami w zakresie samolikwidacji szkód komunikacyjnych czy obecność naszej firmy w tzw. sieciach naprawczych gwarantuje sprawne i bezproblemowe przeprowadzenie napraw począwszy od momentu zgłoszenia szkody. Ponadto firma posiada własną pomoc drogową oraz możliwość udostępnienia aut zastępczych podczas renowacji w razie zaistnienia takiej konieczności.

Nabyte doświadczenie, sumienność i wiarygodność, którymi kierujemy się podczas pełnienia usług wyzwalają w naszych klientach zaufanie, jakim jesteśmy darzeni od lat. Łatwe i proste rozwiązania, nowoczesność, a także udogodnienia wciąż poddawane są modernizacji. Wszystkie te zabiegi tworzone są bowiem z myślą o Państwa czasie i wygodzie.